Some cosmetic changes in preparation for larger site changes in the works.

Close
MarilynFL

That IS a great price. I wonder if mine were $3.98/lb and not per?

Veteran Member
15249 posts
Joined: Dec 12, 2005

Options

Posted to Thread #30155 at 12:44 pm on Mar 14, 2018

I do know $3.98 is correct because the check out girl had not clue what she had in her hand, so I saw the price pop up when she looked it up.

She also didn't know what lemongrass was, thought cilantro was parsley and couldn't figure out the orange and yellow beets.


"Be yourself. Everyone else is already taken."
~Oscar Wilde


Other messages in this thread: